Seviyeli Sohbet | Avrupa Sohbet | Gurbet Sohbet

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Mesaj Sohbet - LiderSohbet.Net


Mesaj Sohbet

Mesaj sohbet odaları, görüntüsüz mesaj odaları, görüntülü olmayan mesaj sitesi, tam da istediğiniz gibi şimdi karşınızda.

Mesaj Sohbet odaları ile sınırsızca insanlarla iletişimde olup, tanımadığınız kişilerle sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Tamamen IRC Sistemini kullanarak çalışmakta olan (UnrealIRCd altyapısı), Mesaj Sohbet odaları sizleri misafir etmekten memnuniyet duyar. Eski sohbetçi olan misafirlerimiz bilir, mIRC altyapısı ile daha önceleri sohbet sunucuları mevcut idi, şimdi gelişen teknoloji ile bu sistem mobilden de hizmet vermeye başladı fakat farklı bir ara yüz ile; Mesaj Sohbet odaları tamamen mesajlaşılarak iletişim kurabileceğiniz bir sohbet odasıdır.

Burada insanlarla tanışalabilir, daha önce hiç görmediğiniz, tanımadığınız kişilerle sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Sizlerin ne maksatla, ne amaçla tanışma amacında olduğunuzu karşınızdaki insanlar bilmeyebilir, bunu en güzel ifade ile, en iyi şekilde karşınızdakine kabullendirmeniz gerekmektedir. Peki nasıl olacak bu iş? Diyebilirsiniz. Hemen açıklayalım; Aşk mı arıyorsunuz? Arkadaş mı arıyorsunuz? Dost mu arıyorsunuz? İşte bunu kişilerle olan sohbetiniz ilerledikçe kendini ifade gücünüzü en iyi şekilde kullanarak karşınızdakine aksetmeniz gerekmektedir. İlerleyen iletişiminiz karşınızdakinin profilini gösterecektir zihninizde.

Sitemiz içerisinde bulunan odalar içerisinde; Radyo kanalımız ve oyun kanallarımız da mevcuttur. Sizlere olan en büyük avantajlarını sayalım; radyo’nun olması demek siz sohbet ettiğiniz esnada müzik dinlemeniz olacaktır. Telefon ya da bilgisayar fark etmeksizin. Oyun kanallarında ise, birbirinden farklı kelime türetme botlarının olması, yarışma botlarının olması güzel vakit geçirebilmeniz için güzel bir fırsat olacaktır. Sizlere Mesaj Sohbet ‘in, sunmuş olduğu karşılıksız, ücretsiz hizmetin amacını elimizden geldiğince ifade etmeye çalışmış bulunuyoruz. Siteye giriş yaparak, burada sayamadığımız bütün özellikleri görebilirsiniz..

Bununla beraber; Sohbet siteleri artık günümüzde bir hayli yaygın hale gelmiştir ve birçok insan tarafından da tercih edilmektedir. Özellikle Mesaj Sohbet yani; Görüntülü Sohbet sitelerinden tek farkı, kamerasız olmasıdır ve anonim şekilde insanlar burada birbirini tanımadan diledikleri gibi içinden geldiği gibi mesaj yazabilmeleridir. Mesaj sohbet odaları olarak tercih nedenlerin en başında bu gelmektedir. Şimdi tam da zamanı sohbet etmenin, yeni insanlarla tanışmanın.Bir cevap bırakın.