Birbirinden kaliteli ve seviyeli insanlarla tanışıp sohbetin tadını çıkarıp yeni arkadaşlıklara yelken açın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Avrupa Sohbet Odaları - Lidersohbet.Net - Seviyeli Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları


Avrupa Sohbet Odaları

Merhabalar, Avrupa Sohbet Odaları ‘na hoş geldiniz. Bazı sorunları düzelterek daha iyi bir kullanıcı deneyimi için sohbet odasını değiştirdik. Ayrıca, Sohbet’teki kullanıcılarımızın diğer kötü davranan kullanıcıları veya botları bildirmesine olanak tanıyan yeni bir Rapor özelliği üzerinde çalışıyoruz. Sohbette küçük hata düzeltmelerinin yanı sıra sohbet odalarını olabildiğince temiz tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, her gün botları ve kötü kullanıcıları yasaklıyoruz. İstenmeyen davranışlar nedeniyle birçok kullanıcı yasaklandı. Bazı hataları düzelttik ve kullanıcı deneyimini iyileştirdik. Ana sayfayı, kullanımı daha kolay ve dağınıklıktan arındıracak şekilde yeniden tasarladık. Ayrıca, sorunları bize bildirebilmeniz için yeni bir bize ulaşın sayfasının yanı sıra, kötü kullanıcıları ve robotları Sohbet’ten yasaklayan yeni bir Yasaklama Sistemi uyguladık. Sizlere daha kaliteli sohbet sunabilmek için bu çalışmalarımız devam etmektedir. Seviyeli ve hoşgörü olan sohbet görmenizi istediğimizden tamamen. Peki bunları özellikle neden yapıyoruz? Avrupa Sohbet Odaları bir aile ortamı olsun istiyoruz. İnsanlar içinden geldiğince; olabildiğince hatta içtenlikle sohbet edebilsin istiyoruz.

Bu vesileyle yine; ‘Yeni mesajların’ düzgün görüntülenmemesine neden olan bazı hataları düzelttik ve bazı iyileştirmeler yaptık. Bu arada tekraren bildirmek istiyoruz ki; Botlardan ve kötü kullanıcılardan kalıcı olarak kurtulacak yeni bir Yasaklama Sistemi üzerinde çalışıyoruz. Avrupa Sohbet Odaları ‘nın tam da bu noktada farkını yakalayacaksınız! LiderSohbet.Net sitesinde Lider bir sohbet olduğunu göreceksiniz 🙂 Bu arada ÖNEMLE BİLDİRMEK İSTERİZ Kİ; Kullanıcılarımızın buraya gönderilen verilerini veya mesajlarını kaydetmiyoruz, sitemizden, çıkış yaptığınızda tüm mesaj geçmişinizi otomatik olarak siler ve LiderSohbet.Net ‘i tamamen Anonim ve güvenli hale getirir.

Görüntülü Avrupa Sohbet Odaları

Yukarıdaki makalemizi okuduğunuz da ne denli kullanıcılarımıza değer verdiğimizi; kişisel hususlarda asla kendilerine saldıran kişilere asla taviz vermediğimizi anlayabilirsiniz. Bu neticede; lütfen sohbet ettiğiniz esnada insanları rencide etmeyin, daha ileriye taşıyabileceğiniz bir sohbet nasıl edebilirsiniz diye düşünün. Belki de karşınızdaki kişi tamamen size arkadaş, dost, sevgili olabilecek potansiyelde birisi iken; sadece bir yanlış cümlenizle bile insanları kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Avrupa Sohbet Odaları yönetimi olarak sizlere şimdiden iyi sohbetler diliyoruz.Bir cevap bırakın.