Birbirinden kaliteli ve seviyeli insanlarla tanışıp sohbetin tadını çıkarıp yeni arkadaşlıklara yelken açın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Eski Chat Siteleri - Lidersohbet.Net - Seviyeli Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları


Eski Chat Siteleri

Eski Chat Siteleri sizlere daha önce hiç görmediğiniz bir sohbet platformu sunacaktır. Bunca sohbet sitesine rağmen eskiye dair tertemiz Eski Chat Sitelerini özlediğinizi düşünüyoruz. Size kısaca Eski Chat Sitelernden bahsedelim.

Eski Chat Sitelerinin yapı taşı tamamen mIRC kullanan eski sohbetçi kişilerdir. Peki mIRC nedir? mIRC çok eski bir sohbet programıdır ve geçmiş zamanda insanlar bir hayli olarak özümsüyor ve önem veriyordu. Sonradan ortaya çıkan mobil sohbet odaları mIRC programının kullanımını facebook, instagram, ICQ, Msn gibi online çevrimiçi olarak kullanıldığından bir hayli düşürdü. Bugün girmiş olduğunuz bütün sohbet sunucuları esasında; mIRC tabanlı programlarla hâlâ girilebilen, eskiden kullanılan Unreal altyapısı ile ayakta durmaktadır. Yani deyim yerinde ise; yapıtaşı dediğimiz durum budur. Peki mIRC geçmiş zamanda insanlara neler kattı? Açık konuşmak gerekirse; geçmiş zamanlarda hiçbir şey bu kadar kirli değildi, insanların birbirlerine karşı değer yargıları bir hayli yüksekti belirli başlı sohbet odalarında ekip halinde takılırdı, güzel aşklar, güzel dostluklar ve arkadaşlıklar edinilirdi. Sonraki zamanda ortaya çıkan mobil sohbet sitelerinde, örnek vermek gerekirse kullanıcı; Cinsel Sohbet yazıp da girip değişik rumuzlar alarak (18+ yani), ortamı bozacak rumuzu başka kullanıcıların görmesi bile yeterli oluyor.

Mobil Eski Chat Siteleri

Eski Chat Sitelerine sadece bahsetmiş olduğumuz mIRC programı ile girilmekte iken; şimdi gelişen teknoloji ile birlikte bu insanların mobil olarak girmesine de imkân sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken şey LiderSohbet.NET sitesine giriş yaparak kendinize rumuz seçip, daha sonra sohbete bağlan demektir. Girmiş olduğunuz odalarda farklı farklı rumuzların sohbet ettiğini görüp, gerek gördüğünüz takdirde sohbetlere sizlerde katılabilirsiniz, yahut; özel mesajlaşma imkanlarından da faydalanıp, ücretsiz sohbet olan sitemiz de özel mesajlaşmayı da başlatabilirsiniz.

 

Mobil Eski Sohbet Chat Siteleri

Sayın kullanıcılarımız biliyorsunuz ki Chat kelimesi Türkçe de -ki, Sohbet kelimesinin ingilizce anlamıdır. Siz bu aramalarla giriş yaptığınızda aynı sohbet odalarına giriş yapmış olacaksınız. Yani; Eski Chat Siteleri yazdığınızda girmiş olduğunuz bu makalemize, Eski Sohbet Siteleri olarak da bağlanabilirsiniz. Ama sizlere yukarıda sunmuş tavsiye üzerine direkt olarak LiderSohbet.NET olarak yazmanız akılda kalıcı olması adına daha pratik, daha şeffaftır.Bir cevap bırakın.