Birbirinden kaliteli ve seviyeli insanlarla tanışıp sohbetin tadını çıkarıp yeni arkadaşlıklara yelken açın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Kelebek Sohbet ve Chat Sitesi - Lidersohbet.Net - Seviyeli Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları


Kelebek Sohbet ve Chat Sitesi

Kelebek Sohbet ve Chat Sitesi, hayatımızda son 15-20 yıldır olan bir platformdur. Sohbet sitelerine insanlar bir nick, yani kullanıcı adı oluşturarak girerler. Kullanıcı adının yanında, siteler şifre de ister. Bu, her zaman aynı hesapla girmeniz için önemlidir. Sohbet sitesine girdikten sonra, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. İçinde her yaştan, her çevreden insan bulunan Kelebek Sohbet ve Chat Sitesi, en kolay arkadaş edinebileceğiniz yerdir. Arkadaş edinirken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar da vardır.

Sohbet Sitelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler: Güven

Genellikle normal yaşantımızda, insanlara güvenmeyiz. Başımıza neler gelebileceğini, önceden tahmin edemediğimiz için temkinli olmakta yarar var. Örneğin biriyle sohbet ederken, dürüst olmalısınız ki size de dürüst davranılsın. Dürüst olmanızın yanı sıra temkinli de olmalısınız. Hiç kimseye tam anlamıyla güvenmemelisiniz. Kendi kişisel bilgilerinizi, yani size özel olan bilgileri vermemelisiniz. Bu bilgiler önünüze, beklemediğiniz şekilde çıkabilir, sorun yaratabilir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu ise başkalarına güven. İnsanlar size yalan söyleyebilir, kendilerini farklı gösterebilirler, tanıtabilirler. Birine güvenmeden önce iyice düşünmelisiniz.

Sohbet Sitelerinde Uymanız Gereken Kurallar

Kelebek Sohbet ve Chat Sitesi sayesinde arkadaş edinirken, sohbet ederken uymanız gereken kurallar vardır. Türklere uygun, ahlak kurallarını çiğnemeyecek şekilde konuşmalısınız. Siyasete girmemeli, dini veya kültürel ayrıştırma, savunuculuk yapmamalısınız. Küfür etmemeli, hakaret içerikli kelimeler kullanmamalısınız. Ayrıca aldığınız kullanıcı adında da küfür, hakaret gibi kelimeler ima edilmemeli, bulunmamalıdır.

Herhangi bir kullanıcı ile sohbet ettikten sonra, sohbet mesajlarınızı başka biriyle paylaşmamalı, herhangi bir grupta anlatmamalı, ifşa etmemelisiniz. Ayrıca sohbet esnasında öğrendiğiniz, başka kullanıcılar hakkındaki bilgileri paylaşmamalısınız.

Zorlayıcı davranışlarda bulunmamalı, insanları rahatsız etmemelisiniz. Cep telefon numarası, TC kimlik numarası, adres gibi özel bilgilerinizi başkasıyla paylaşmamalısınız. Bu kurallara uymadığınız zaman, siteden uzaklaştırılırsınız. Belirli aralıklarla siteye girmeniz engellenebilir. Kelebek Sohbet ve Chat Sitesi ile arkadaş edinmeye başlayabilirsiniz. İyi şanslar.Bir cevap bırakın.