Birbirinden kaliteli ve seviyeli insanlarla tanışıp sohbetin tadını çıkarıp yeni arkadaşlıklara yelken açın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Mirc Sohbet Odaları - Lidersohbet.Net - Seviyeli Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları


Mirc Sohbet Odaları

mIRC Sohbet Odaları, mIRC Sohbet Sitesi, mIRC Sohbet Siteleri, mIRC Sohbet Chat odalarına hoş geldiniz.

mIRC denilince eski mirc kullanan kişilerin aklına direkt olarak Bir zamanların internet fenomeni mIRC’ın kurucusu Khaled Mardam gelecektir. mIRC programı açıldığı esnada direkt olarak gözlüklü renkli gözlü (Gözünün renkli olduğundan tam emin olamadım şimdi, çok eski çünkü aklıma gelen kare:) ) bir kişi çıkıyordu. Bu kişinin kim olduğu neden mIRC programında çıktığı merak ediliyordu; hadi gelin o merakı anlatayım sizlere. Bu kişi oysa ki mIRC ‘nin kurucusu Khaled Mardam imiş.. Geçmişten bugüne Mirc Sohbet Odaları ‘nı bilen kullacı sayısı bir hayli fazladır. Geçmiş zamanlarda girip de, acaba hâlâ duruyor mu diye merak edenlerde bir tarafa. =)

Şimdilerde web sitesi üzerinden mIRC kullanmadan direkt sohbet sitelerine bağlantı söz konusu. Bu gelişen teknoloji ile basitleştirilmiş bir Mirc Sohbet Odaları sistemidir. Sistem altyapısı yine aynı aslında dileyen mIRC indirip de tekrardan sohbet sitelerine bağlanabilirler. Örneğin; Lidersohbet.net sohbet sitesine nasıl bağlanabilirsiniz mIRC’den ? /server irc.lidersohbet.net:6667 yazarak rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Böylesine gelişen sistemin altında mIRC kullanıcıları bir hayli azalmış durumda. Çünkü; mIRC Bilgisayarlardan kullanılabilen bir sistemdir. Fakat Android kullanıyor iseniz; AndroIRC adlı programı indirip de mIRC ‘daki gibi sohbet sitelerine bağlanabilirsiniz. Bu bir nevi android telefonlar için oluşturulmuş mIRC Sohbeti diyebiliriz. Mirc Sohbet Odaları vasıtasıyla her telefondan bağlanabilirsiniz sitemize.

Mirc Sohbet Odaları geçmişten bugüne en çok rağbet gören sistemdir. İnsanlar burada keyifli zamanlar geçirip yeni insanlar tanımak için en çok tercih ettikleri durumdur. Gerek kullanış olarak pratik olması, gerekse hemen ortamına alışabilecek bir mekânda bulunmak istemesi ile günün tüm yorgunluğunu burada her ayrı karakterdeki insanla sohbet edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olup, sonraki zamanlarda da ücretsiz olmayı garantileyen bir siteyiz.  Başkaca sitelerde düşük bütçeli Vip ve Gold diye adlandırılan üyeliklerimiz kesinlikle yoktur. Tamamen insanlar burada eşit şekilde başkaca insanlarla sohbet edebilsin diye karşılıksız olarak sunulan bir sohbet siteyiz. Mirc Sohbet Odaları bu konuda lider ve zirvededir.Bir cevap bırakın.