Birbirinden kaliteli ve seviyeli insanlarla tanışıp sohbetin tadını çıkarıp yeni arkadaşlıklara yelken açın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

mIRC Sohbet - Lidersohbet.Net - Seviyeli Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları


mIRC Sohbet

mIRC Sohbet: Adından da anlaşılacağı üzere mIRC Sohbet çok eski bir kullanımı olan zamanında en sık kullanılan sohbet programıdır. İşin esasına baktığımızda mIRC Sohbet zaten bütün sohbet altyapısını destekleyen bir aracı sohbet programıdır. mIRC Sohbet etme programı genellikle bilgisayarlar da kullanılan bir programdır. Telefonlara indirilen örneğin; AndromIRC gibi programlar ise, telefondan bir nevi mIRC ile giriş yapılan destekleyici programdır. Fakat bizler de mIRC Sohbet programı olan mIRC kullanarak bu işi öğrenen kişiler olarak şunu söylemek isteriz ki, telefondan girilen sohbet programlarından hiçbiri mIRC Sohbet programı mIRC ‘ın tadını vermeyecektir, veremeyecektir. Şimdiki zamanın jenerasyonu online olarak tablet, telefondan giriş yaparak sohbet aracı programlarıyla chat yapmaktadır. Bilgisayarda kullanılan mIRC Sohbet programının sadeliğini ve özelliğini her ne kadar kullanmadıkça bilmeseniz de, bilgisayarı her açtığınızda tecrübe edinmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bunun bilincinde olarak mIRC Sohbet konuları üzerinden kendinizi geliştirmek istiyor ve daha profesyonel sohbetçi birisi olmak istiyorsanız kesinlikle bilgisayarınızda kullanmalısınız bu sohbet aracını.

 

Peki Nedir Bu mIRC Sohbet ?

Zamanında gerçekten çok kalitli insanlar barındıran ve keyif veren zamanlardı ilk çıktığında. İnsanlar birbirleriyle sivil yaşantılarında görüşüyor, kaliteli arkadaşlıkkar, dostluklar, sevgi, sadakat vazgeçilmez durumdaydı. Şimdiki zamanda ise, gereken gelişen teknolojisi gerekse insanların kafalarında gerçekleştirdikleri arzuları ve amaçları buna ket vurmuş durumdadır. Biz her ne kadar böyle bir durumun var olduğunu biliyor isek de, mIRC Sohbet in eski kalitesini yakalaması ve o ivmeye geri gelmesi adına bütün ekibimizle canhıraş şekilde çalışmaktayız. Peki biz bunu yapar iken, sizlerin bizlere bir faydası dokunabilir mi? Elbette dokunur. Örnek vermek gerekirse; sitede bulunan kullanıcılara saygınlık ve huzur ortamı oluşturmaları yönünde destek olabilir ve bu huzuru bozanları tespit edip uyarmanız dahi bize bir fayda sağlanacaktır. mIRC Sohbet odaları, sizlerin de destekleriyle daha güzel bir noktaya geleceğinden asla şüphemiz yoktur.

Kimdir Bu mIRC Sohbet Programının Kurucusu ?

Hazır mIRC Programından da bahsetmişken sizlere konuyu biraz daha açalım; mIRC’ın Kurucusu Khaled Mardam adında birisidir. Kendisi hakkında son okuduğum makalelerden ise kendisinin maddi durumunun hiç iyi olmadığı Seattle’da tek göz bir gecekonduda yaşam mücadelesi ile hayatını idame ettirdiğini okuyarak çok üzüldüm. Kendisi, Facebook ve Msn gibi zamanında çıkan farklı sohbet programları nedeniyle artık mIRC ‘dan kazandığı kazançları neticesinde şaşaalı hayatı yaşayamıyor ve zamanında kazandığı paraları biriktirmeyip anlık olarak harcadığı için hayıflanıyor. Ne diyelim; Allah yardımcısı olsun. Kendisinin bizlere kazandırmış olduğu mIRC Sohbet sayesinde bugün insanlar birbirleriyle tanışıp sohbet edebilmektedir hâlâ..Bir cevap bırakın.