Birbirinden kaliteli ve seviyeli insanlarla tanışıp sohbetin tadını çıkarıp yeni arkadaşlıklara yelken açın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Radyo Sohbet - Lidersohbet.Net - Seviyeli Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları


Radyo Sohbet

Radyo Sohbet, ücretsiz Radyo Sohbet ve Arka planda çalan popüler şarkılar eşliğinde sohbet etmenin keyfine ve liderliğine LiderSohbet.Net farkı ile varın.. Online DJ’lerin çalmış olduğu jenerik şarkılar ve istek şarkılarınızla keyif alacaksınız!

Merhabalar, sizlere bugün LiderSohbet.Net Radyo Sohbet odalarını tanıtacağız. Öncelikle girmiş olduğunuz sitenin temel alt yapısını öğrenmeye ne dersiniz ? Kim bilir belki de, böyle bir site kurmak istersiniz bir zaman sonra; öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Radyo sitelerinin birçoğu farklı sohbet altyapısı ile desteklenip beslenmektedir. Bizim kullanmış olduğumuz sohbet sitesinin altyapısı UnrealIRCd altyapısıdır. Yani; mirc sohbet altyapısı kullanılmaktadır. Peki nedir bu mIRC Sohbet? Bir zamanların efsanevi mIRC sohbet zamanlarını bilenler bilir ki çok popüler ve insanların bilgisayardan giriş yaparak keyif almış olduğu bir sohbete bağlanma altyapısı idi.. Şimdiler de ise mobil sohbet olarak ya da bilgisayardan girilen web üzerindeki sohbet siteleri de aynı şekildedir. Radyo Sohbet odası da aynı şekilde bu altyapıyı desteklemektedir.

Peki Radyo Sohbet sitesinde neler yapılabilir? Öncelikle kendinize bir rumuz alıyorsunuz, daha sonra siteye bağlanıyorsunuz. Hem sohbet ediyorsunuz hem de, arka planda radyo çalıyor. #Radyo kanalında sizler dilerseniz istek komutu ile istekte isteyebilirsunuz ve kanaldakilerle sohbet ederek radyo sohbet in keyfini çıkaracaksınız.

Son zamanlarda en çok tercih edilen sohbet atmosferi olan arka planda sohbet dinleyerek sohbet chat yapmak, en çok beğenilen ve tercih edilen bir zaman geçirme opsiyonu olmuş durumdadır Radyo Sohbet siteleri. Gerçek yaşantınızda tanımadığınız ve daha önce hiç görmediğiniz; ayrı şehirlerde olan insanlarla bir arada keyifli zaman geçirmenin tam da vakti gelmiş durumda. Radyo Sohbet sitelerinin en temel sorunu insanlara düşünmeden yazılan mesajlardır. Esasında; ne kadar güzel cümleler, ne kadar güzel kelimelerle kendinizi ifade eder iseniz, insanlar tarafından o kadar ilgi odağı olacaksınız. Her geçen gün insanlar sizi daha iyi tanıyacak ve benimseyecektir arkadaş olarak. (Arkadaş olarak yazdım, bunu dost, sevgili de yapmak sizin elinizdedir). Parantez içerisinde bunu da bildirmek istedim.

Açıkladığımız nedenlerle az çok anlam haritasını kafanızda tasarladınız diye düşünüyoruz. Sizler de kendinize rumuz alarak, sıcak bi’ “merhaba” ile, insanlarla tanışabilirsiniz. Bu makalede anlatmış olduğumuz şeyler; bazı şeyleri andırıyorsa kafanızda, demek ki sizlerde buradaki insanlarla güzel arkadaşlıklar, dostluklar ve sevgiler kurmak için varsınız. O halde, tek yapmanız gereken; Radyo Sohbet farkı ile sohbete bağlanıp, sohbet etmek!Bir cevap bırakın.