Birbirinden kaliteli ve seviyeli insanlarla tanışıp sohbetin tadını çıkarıp yeni arkadaşlıklara yelken açın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Sohbet Kanalları - Lidersohbet.Net - Seviyeli Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları


Sohbet Kanalları

Sohbet Kanalları acılığıyla eli yüzü düzgün, diksiyonu düzgün, normal bir arkadaşlık ile başlayıp, ilerletmek istediğiniz bir ilişki düşünceniz mi var? Tam adresindesiniz.

Sohbet Kanalları her geçen gün insanları birbiriyle anonim sohbet altyapısı ile tanıştırmaktadır. Sohbet kanalları artık günümüzde insanların ruh eşlerini, kafadar olarak sohbet edebilecek insanlarla tanışmak maksadıyla en çok arama motorlarına yazılıp, aranan kelimelerden oluşmaktadır. Bulunduğunuz şehirden uzak yada sizinle aynı şehirde, ya da yurtdışından aramıza sohbet etmek amacıyla başkaca insanları tanımak adı altında binlerce kişi uğramaktadır. Her geçen gün gelişen ve sohbet kanalları konusunda zirve olan sitemiz sizlere sohbetin en güzel halini ikram etmektedir. Müzik eşliğinde insanlarla sohbet edebilirsiniz, arka fonda öyle spontane şarkılar çalmıyor. Tamamen sizlerin ruh hallerini yansıtan şarkılar çalmaktadır. Örnek vermek gerekirse; konuştuğunuz kişiye şu anda radyoda arka fonda çalan şarkıyı sana armağan ediyorum gibisinden etkileyici bir tavır takınabilirsiniz. Bilirsiniz ki müzik insanın ruhunu da yansıtır, ruhun da gıdasıdır. Bu bizden sizlere bir tüyo =)

 

Görüntülü Sohbet Kanalları var mıdır sitenizde?

Bizlere sürekli olarak gelen sorulardan birisidir bu. Şu an için sistem altyapımız görüntülü sohbet sitesi olarak değil de anonim ve yazısal olarak sadece hizmetnizdedir. Ayrıca; Sitemiz içerisinde bulunan oyun kanallarında kelime türetmece, ingilizce kelimeler ve zor sorulardan oluşan başkaca oyun kanallarımız da vardır. Kısacası sizlerin tercihinize sunulmuş bir durumdur. Hangi oyun kanalında zaman geçirmek istiyorsanız orada zaman geçirebilirsiniz. Sohbet kanalları bu konuda en öncü ve tercih edilen seçeneklerden sadece birisidir.

 

Mobil Sohbet Kanalları

Birçok kullanıcımız sitemize mobil sohbet kanalları yazarak giriş yapmaktadır. Daha pratik ve akılda kalıcı olması adına; LiderSohbet.Net yazarak giriş yapabilirsiniz. Dilediğiniz Mobil Sohbet Kanalları odasında sohbet ve chat yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken; sohbetlere katılım sağlayarak, sıcak bi’ merhaba ile insanlarla tanışmak, kesinlikle kişisel bilgilerinizi elinizden geldiğince paylaşmayın. Sonuç itibarıyla burası sanal platform, karşınızdaki kişinin kim olduğunu, ne olduğunu bilemezsiniz.

 

Ücretsiz Sohbet Kanalları

Sitemizde kesinlikle ilerleyen dönemlerde ücret isteme gibi bir durum söz konusu olamaz. Tamamen ücretsiz ve karşılıksız olarak hizmet veren bir sohbet sitesiyiz. Kullanıcılarımıza VIP ve Gold üyeliği altında biz hizmetimiz yoktur, çünkü; bu eşitliği sağlayarak insanların daha özgür ve keyif alacağı bir sohbet sitesi olmayı prensip edindik.

 

Üyeliksiz Sohbet Kanalları

Sitemiz içerisinde dilerseniz sohbete bağlandıktan sonra kendinize bir rumuz seçebilirsiniz. Bu rumuzun size ait olmasını istiyorsanız kaydedebilirsiniz. Siz zaten kendinize örnek vermek gerekirse; Ali diye rumuz aldınız ve bu rumuz kayıtlı diyelim, sitemizde bulunan servisler size bu nick’in kayıtlı olduğuna dair bilgilendirme gönderir ve değiştirilmesi gerektiğini belirtir, şayet; değişmez iseniz 20 ila 60 saniye arasında nick otomatik olarak değiştirilmektedir. Peki nickimi nasıl kaydederim kayıtsız ise diyorsanız da; site içerisinde /ns register şifre e-mail adresi olarak şifreleyebilirsiniz. Peki nickinizi kaydettikten sonra nick şifremi girmem gerekirse nasıl girerim diye, sorunuzu duyar gibi olduk 🙂 Nick şifrenizi de; /identify Şifreniz olarak girebilirsiniz. Kaydederken ki şifre kısmına yazdığınız şifreyi yazmalısınız. Fakat; biz sitemize gelen kullanıcılarımıza kolaylık olması adına şifreli rumuzlar siteye girdiği anda ekrana bir kutucuk gelecektir ve şifrenizi oraya yazmanızı söyleyecektir. Oraya nick şifrenizi (Yani sitemizde kaydetmiş olduğunuz rumuz şifrenizi girerek), size ait rumuzunuzu sitemizde kullanacabileceksiniz.  Sohbet Kanalları ‘nın en güzel özelliklerinden birisi, hızlı ve telefonunuzu ya da bilgisayarınızı kasmadan, dilerseniz mobil sohbet, dilerseniz bilgisayar sohbet olarak ziyaret edebiliyorsunuz.Bir cevap bırakın.