Birbirinden kaliteli ve seviyeli insanlarla tanışıp sohbetin tadını çıkarıp yeni arkadaşlıklara yelken açın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Yazılı Sohbet Sitesi - Lidersohbet.Net - Seviyeli Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları


Yazılı Sohbet Sitesi

Ücretsiz yazılı sohbet chat sitesi, mIRC Sobet, ücretsiz sohbet siteleri ile yeni insanlar tanıyıp, sohbetin lideri LiderSohbet.Net ‘in farkını yakalayın!

Yazılı sohbet denilince ilk akla gelecek olan mIRC dönemleridir. Peki neden mIRC Dönemleri ve mIRC Nedir? Sevgili arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum; bizler mIRC altyapısından kendisini geliştiren bir ekibiz. Konunun içeriği Yazılı Sohbet Sitesi olabilir ama esas anlatımı mIRC üzerinden devam ettireceğim. Bir zamanların en çok özen ve talep arz eden bilgisayar programlarından olan mIRC i birçok kullanıcımızın eğer sohbet geçmişi var ise, bileceğini ve hatırlayacağını umuyoruz. O zamanlar sadece bilgisayardan bu mIRC programı üzerinden sohbet edilirdi ve insanların sohbete tek bağlanabileceği aracı programı idi; şimdilerde teknolojinin kendisini geliştirmesiyle telefon mobil sohbet olarak çok basit ve kolay şekilde yazılı sohbet edebiliyor insanlar.

Şimdi aklınıza direkt olarak şu soru gelebilir; Şimdiki Yazılı Sohbet Sitesi ile mIRC arasında bir fark var mıdır? Tabii ki yoktur. Peki neden yoktur? Bunu da sizlere nitelikli olarak anlatmaktan büyük keyif alacağız. Geçmiş zamanlardaki mIRC Sohbet altyapısını da şimdiki yazılı sohbet sitelerini destekleyen UnrealIRCd altyapısı desteklemektedir. Altyapısı hemen hemen %90 aynı, fakat kullanım olarak ulaşabilirlik, erişebilirlik daha esnek ve kolay hale geldi. Bu vesileyle gerek sohbet ortamlarında her alanda, her koşulda ulaşabilme olsun, gerek ise; sohbet sitelerinin altyapısını ve ortamını daha kolay şekilde kavrayabilmek olsun çok kolay bir hal almıştır. Yazılı Sohbet siteleri ile insanları en hızlı şekilde tanımanın keyfine varacağınızdan şüphemiz yoktur.

Sohbet atmosferi çok basittir oysa ki, sadece kendinize rumuz seçip, yeni insanlarla tanışmanın heyecanını sohbetinize de yansıtarak keyifli bir sohbet edebilecek arkadaş bulmanızdır. Yazılı Sohbet in zevki ve keyfiyle şimdiden sizlere iyi sohbetler dileriz.Bir cevap bırakın.