Birbirinden kaliteli ve seviyeli insanlarla tanışıp sohbetin tadını çıkarıp yeni arkadaşlıklara yelken açın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Yazılı Sohbet - Lidersohbet.Net - Seviyeli Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları


Yazılı Sohbet

Geçmiş zamanlardan bu zamana kadar aslında insanlar sürekli olarak yazılı sohbet e hakimdir. Bir zamanlar telefonla sadece yazılı sohbet var idi, sesli konuşmalar pek rastlanılan bir şey değil idi; fakat belirli bir zamandan sonra msn’dir, skype’dir whatsapp’dır derken Yazılı Sohbet biraz gerilemiş durumdadır. Fakat internet ortamında bir zamanların efsanesi olan mIRC zamanından bu zamana kadar çekirdekten yetişen bir ekiple birlikte tekrardan sizlere bu fırsatı hem ücretsiz, hem de hiçbir karşılık beklemeden sunuyoruz. Eskiden sohbet siteleri bu kadar meşhur ve bilindik değildi, daha doğrusu sayısı azınlık denilecek kadar azdı. Fakat gelişen teknoloji ve imkanlar artık bunu fazlasıyla desteklemektedir.

İnsanlar burada birbirlerini görmeden, sesini duymadan sadece yazılı sohbet mesajları üzerinden iletişim sağlamaktadır. Kullanmış olduğunuz tek bir kelime hatası bile ya da düşünmeden yazdığınız tek bir cümle bile sizi karşınızdaki insana farklı algılamasına neden olabilir ve kırıcı olabilirsiniz. Bununla birlikte, tek bir cümlenizle belki de karşınızdaki insanın kalbini çalabilirsiniz. Dolayısıyla; karşınızdaki insanı düşünerek, anlayarak ve dediklerini kafanızda sentezleyerek kazanmak için içtenliğinizi gösterebilirsiniz. Anlatımımızda olduğu gibi; yanlış anlaşılmaya mahal verilebilecek bir ortamdır sohbet ortamları. Bu duruma düşmemek için, elinizden geldiğince en sade ve dupduru şekilde kendinizi ifade edin.. Tabii ki herkese değil, hak edene 🙂

Birçok insan sohbet sitelerine giriş yaparak yeni insanlar tanımak istiyor, yeni bir ortam keşfetmek istiyor. LiderSohbet.Net sitemiz ise bu dediğimiz isteklerin tamamını karşılayacak sıcak ve kaliteli bir sohbet ortamıyla gelen kullanıcılarını karşılamaktadır. Yazılı Sohbet denilince akla gelecek en lider site olduğumuzu iddia ediyoruz. Kendinize nick seçekerek (Yani rumuz), anonim şekilde sohbet etmeye en hızlı ve en keyifli şekilde başlayabilirsiniz.  Biz sohbetin lideriyiz!Bir cevap bırakın.